Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A.
Lubelski Węgiel Bogdanka S.A.

Pierwsze zwycięstwo Bogdanki Racing w MŚ

poniedziałek, 2012-05-14
Brytyjczyk Sam Lowes, reprezentujący barwy lubelskiej ekipy motocyklowej Bogdanka PTR Honda, przed własnymi kibicami odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w MŚ, triumfując w piątej rundzie serii na torze Donington Park. To także pierwsze zwycięstwo Bogdanki w MŚ.
więcej

GKS Bogdanka wygrywa na hałdzie

Zawodnicy GKS Bogdanka zdominowali imprezę na hałdzie w Bogdance. Łukasz Kędzierski wygrał zmagania w klasie senior Pucharu Europy, a w rywalizacji zaliczanej do mistrzostw Polski motocykliści GKS Bogdanka nie mieli sobie równych.
więcej

Sam Lowes z Bogdanki Racing drugi na torze Monza

wtorek, 2012-05-08
Brytyjczyk Sam Lowes, reprezentujący barwy lubelskiej ekipy motocyklowej Bogdanka PTR Honda, po starcie z pole position ukończył wyścig czwartej rundy motocyklowych MŚ World Supersport na drugim miejscu, na włoskim torze Monza finiszując zaledwie trzy dziesiąte sekundy za zwycięzcą.
więcej

Benefis L. Łaski i T. Wójtowicza z Bogdanką

piątek, 2012-04-06
W środę 28 marca w lubelskiej hali „Globus” odbył się benefis dwóch byłych wybitnych siatkarzy związanych z Lubelszczyzną: Lecha Łaski oraz Tomasza Wójtowicza. Obaj zawodnicy są złotymi medalistami Igrzysk Olimpijskich w 1976 r. Dodatkowo Tomasz Wójtowicz w 1974 r. został Mistrzem Świata.